Privacy en cookies

Het vertrouwen dat u in ons stelt, vinden we belangrijk. Daarom zien we het beschermen van uw privacy als onze prioriteit. Hieronder kan u een overzicht vinden van de gegevens die we verzamelen indien u gebruik maakt van onze site, waarom we deze gegevens verzamelen en hoe we er gebruik van maken om uw gebruikservaring te verbeteren.

Dit privacybeleid is van toepassing op de diensten van Basisschool-Domino-Genenbos.be. Wij zijn niet verantwoordelijk voor het privacybeleid van andere websites en/of bronnen. Indien u gebruik maakt van deze site wil dit zeggen dat u ons privacybeleid accepteert.

Basisschool-Domino-Genenbos.be heeft respect voor de privacy van alle gebruikers van haar site en zorgt ervoor dat de persoonlijke informatie die u ons verschaft als vertrouwelijk wordt behandeld.

Hoe we de verzamelde gegevens gebruiken

Gebruik van onze diensten

Bij het aanmelden voor één van onze diensten wordt u gevraagd naar persoonlijke gegevens. We gebruiken deze gegevens om onze diensten te kunnen uitvoeren. Deze gegevens wordt opgeslagen op onze beveiligde servers of die van een derde partij. Deze gegevens worden niet gecombineerd met andere persoonlijke gegevens waarover wij mogelijk beschikken.

Communicatie

Wanneer u met ons communiceert en in de vorm van e-mail of andere berichten is het mogelijk dat deze berichten opgeslagen worden. Indien relavant voor een welbepaalde situatie is het mogelijk dat wij u naar uw persoonlijke gegevens vragen. Dit stelt ons in staat uw vragen te kunnen beantwoorden of aan uw verzoeken te kunnen voldoen. Deze gegevens zullen niet gecombineerd worden met andere persoonlijke gegevens waarover wij beschikken.

Cookies

Om onze diensten te kunnen afstemmen verzamelen we gegevens die ons een beter inzicht geven. Deze website maakt gebruik van cookies. Dit zijn tekstbestandjes die op uw computer geplaatst worden. Deze laten toe om te kunnen analyseren hoe gebruikers onze site gebruiken. De informatie die door het cookie gegenereerd wordt, kan worden overgebracht naar de beveiligde server van Basisschool Domino Genenbos of die van een derde partij. Deze informatie wordt gebruikt om bij te houden hoe u de website gebruikt, voor het opstellen van rapportering omtrent website-activiteit en om andere diensten te kunnen aanbieden gerelateerd aan website-activiteit en internetgebruik.

Doel

Tenzij vooraf door u goedgekeurd zal de informatie die we verzameld hebben niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan diegenen beschreven in dit privacybeleid.

Derden

Uw informatie wordt geenzins gedeeld met derden. In enkele gevallen kan het mogelijk zijn dat de informatie intern gedeeld wordt. Onze werknemers zijn verplicht om de vertrouwelijkheid van uw gegevens te respecteren.

Wijzigingen

Dit privacybeleid is bedoeld voor het gebruik van en de mogelijkheden op deze site. Eventuele aanpassingen en/of wijzigingen van deze website kunnen leiden tot wijzigingen in dit privacybeleid. We raden u daarom aan om regelmatig dit privacybeleid te raadplegen.

Inzage in persoonsgegevens

Alle bezoekers hebben de mogelijkheid tot inzage, wijziging of verwijderen van alle persoonlijke informatie die op dat moment aan ons verstrekt is.

Uitschrijven uit onze nieuwsbrief

Aan de onderzijde van iedere nieuwsbrief zal u de mogelijkheid vinden om uw gegevens aan te passen of om u uit te schrijven van de nieuwsbrief.

Uitschrijven communicatie

Indien u uw gegevens wil aanpassen of u wil u uit onze bestanden laten halen, kan u contact met ons opnemen. U kan hiervoor onderstaande contactgegevens gebruiken.

Uitschakelen van cookies

Standaard zijn de meeste browsers ingesteld om cookies te aanvaarden. Het is mogelijk om uw browser opnieuw in te stellen zodat alle cookies geweigerd worden of om een notificatie te ontvangen wanneer er een cookie verzonden wordt. Mogelijk zullen sommige functies en diensten op onze en/of andere sites niet naar behoren werken wanneer cookies zijn uitgeschakeld in uw browser.

Rechten

U heeft steeds het recht op inzage, aanpassen en/of verwijderen van uw persoonsgegevens in onze database.

Feedback en vragen

Regelmatig controleren we of we aan ons privacybeleid voldoen. Mocht u vragen hebben over dit beleid, dan kunt u contact met ons opnemen:

Basisschool Domino Genenbos
Genenbosstraat 82
     3560 Lummen
+32 11 42 48 80

Stuur ons een mailtje !

Nieuws voor het vierde leerjaar (LO4)

Juf Hanne Sijbers


Juf Hannelore (LO4b) zal ouderschapsverlof nemen tot eind december.
Ze zal vervangen worden door juf Hanne Sijbers.

Activiteitenkalender september-oktober


Activiteitenkalender

 Activiteitenkalender voor september en oktober...

 september - oktober

Zwemmen (september)


Zwemmen

  • 5/9: LO5/LO6
  • 12/9: LO3/LO4
  • 19/9: LO5/LO6
  • 26/9: LO3/LO4

Nieuwsbrief september 2019


September

 De start van een nieuw schooljaar. We hebben weer een aantal nieuwtjes die we jullie willen meedelen.

  Nieuwsbrief september

Foto's eerste schooldag


Op maandag 2 september zwaaide onze schoolpoort weer open na een leuke vakantie.
Het jaarthema dit schooljaar is “Op Ontdekking”.
Dat hebben de kinderen de eerste schooldag al volop mogen doen.
Ze ontdekten nieuwe vriendjes en vriendinnetjes, hun nieuwe juf of meester, hun boeken, de speelplaats, … We zijn er weer klaar voor om er een supertof schooljaar van te maken!

 Foto's eerste schooldag

Foto's startviering


Op vrijdag 13 september vierden we in de kerk van Genenbos de start van ons nieuwe schooljaar in teken van het thema “Handen vol Hoop”. De kinderen van het zesde leerjaar verzorgden met veel enthousiasme de viering. Ze maakten er samen met de juf een hele mooie viering van met passende gebeden en vrolijke liedjes.

 Foto's startviering

Scholenveldloop


Op woensdag 25 september is er de scholenveldloop bij de sporthal van het sportcomplex te Lummen.

Pedagogische studiedag


Op maandag 30 september hebben de leerkrachten een pedagogische studiedag.
De kinderen hebben dan een dagje vrijaf.

Alles met de bal (LO3/LO4)


  Op Vrijdag 5 oktober is er Alles met de bal voor de leerlingen van LO3 en LO4.

  • 1
  • 2

Kalender

25 Sep 2019
Scholenveldloop
26 Sep 2019
Zwemmen
30 Sep 2019
Pedagogische studiedag
01 Okt 2019
Bezoek LEGO-studio
03 Okt 2019
Geen zwemles

Lesuren

maandag 08:45 - 11:55
  13:00 - 15:45
dinsdag 08:45 - 11:55
  13:00 - 15:20
woensdag 08:45 - 11:55
donderdag 08:45 - 11:55
  13:00 - 15:20
vrijdag 08:45 - 11:55
  13:00 - 15:20

Adres

Basisschool Domino Genenbos
Genenbosstraat 82
     3560 Lummen
+32 11 42 48 80

Stuur ons een mailtje !